OPTIKA TIRANA

Optikë

 

Optika Tirana

Vizitë okulistike e kompjuterizuar, laborator i specializuar me aparatura moderne, lente të cilësisë së lartë (mono-fokale, bifokale, progresive), lente kontakti me numër dhe me ngjyrë, skelete optike dhe syze dielli të markave të njohura si: Bulgari, Ferragamo, Dolce & Gabbana, Ray Ban, Flair, Prada, Versace,etj.

Adresa: Rr. Myslym Shyri, afër Albtelecom

Telefon: 04 2270 195 – 04 2253 883

E-mail: info@ottical.com

PONDERIMI  100 Leke = 4 Pike

Our Location

Njoftohu për të rejat

Njoftohu për të rejat

Bashkohu me listën tonë të postimeve për të marrë lajmet dhe përditësimet më të fundit nga rrjeti ynë

You have Successfully Subscribed!