BLACK & WHITE COSMETIC

Kozmetikë

 

Black & White Cosmetic

Në Black & White Cosmetic mund të gjeni produkte nga më të ndryshmet për flokët, fytyrën dhe trupin tuaj.

Adresa: Rr. Myslym Shyri, 100 m nga Unaza

Cel: 069 614 8432 – 069 995 9706

E-mail: colorfashions@yahoo.com

PONDERIMI  100 Leke = 2 Pike

Our Location

Njoftohu për të rejat

Njoftohu për të rejat

Bashkohu me listën tonë të postimeve për të marrë lajmet dhe përditësimet më të fundit nga rrjeti ynë

You have Successfully Subscribed!