Karta Extra

DYQANET


BestSeller

ADRESA:

Autostrada Tiranë - Durres, Km 0, Casa Italia Megaoutlet, Kashar
1000 - Tiranë

telefon:

044535000

E-mail:

purchases@bestseller.alBestSeller ka nisur punën si kompani në Prill të 2017-ës dhe tashmë është me 4 ekspozita të mëdha në Tiranë, Vlorë, Elbasan dhe në Shkodër me një ekspozitë mobiljesh prej 3600 m2. Duke ofruar transport falas në gjithë Shqipërinë! BestSeller ju ofron gjithçka që i përket mobilimit të ambjenteve tuaja.

Kuzhina me porosi duke filluar nga 139 €/metër linear dhe elektroshtëpiake me çmime nën kosto

Mobilimin e shtëpisë për më pak se 2000 €

Kënde dhe divane duke filluar nga 259 €

Dhoma gjumi moderne klasike duke filluar nga 369 €

Dyshekë të cilësisë premium duke filluar nga 9 €/muaj

 

Instagram: https://www.instagram.com/bestselleralbania/?hl=en

Facebook: https://www.facebook.com/BestSellerAL/

Webhttps://bestseller.al/

 

            PËRFITONI 2 PIKË PËR ÇDO 100 LEKË!