SHTËPIA E OFERTAVE

Mobilieri

Shtëpia e Ofertave

Shumëkush nga ju ka në shtëpi sende apo paisje të ndryshme ende funksionale, të cilat nuk i përdor më apo dëshiron t’i zëvendësojë ato. Të tjerë njerëz janë në kërkim të tyre.  Këto objekte kanë një vlerë në treg. “Shtëpia e Ofertave” merr përsipër t’i shesë për ju. Kurseni kohë, fitoni para! Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë!

Adresa 1: Rr. Sami Frasheri, 50 m mbi shkollën Petro Nini Luarasi

Telefon: 04 2239 303

Cel: 0682057078

E-mail: shtepiaofertave@gmail.com

Adresa 2: Rr. Sulejman Delvina, blloku Vasil Shanto, pranë Hotel Diplomat

Telefon: 04 2210 111

Cel: 0688019250

E-mail: shtepiaeofertave2@gmail.com

PONDERIMI  100 Leke = 2 Pike

Shtepia e Ofertave 1

Shtepia e Ofertave 2

Njoftohu për të rejat

Njoftohu për të rejat

Bashkohu me listën tonë të postimeve për të marrë lajmet dhe përditësimet më të fundit nga rrjeti ynë

You have Successfully Subscribed!